ShowBizz

Arilena pozon para ikonës së muzikës pop

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:01 - 25/02/20 |
mapo.al

Arilena Ara ka pozuar para yllit të muzikës, Michael Jacksoni, në Hollywood. Fotografinë e ka shpërndar në llogarinë e saj në instagram, ku përkrah fotos ajo shkruan: “Frymëzimi im i përhershëm,MJ” .


Pavarsisht spekulimeve të shumta për ikonën e muzikës pop, ai ka qënë dhe vijonë të mbetet  frymëzim për shumë këngëtarë.Arilena do ta përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision, ku do të performojë në natën e dytë të festivalit që do të mbahet më 14 maj.Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas