Aktualitet

Arjan Çani i publikon videon, ja çfarë tha Tahiri në dhomat e grimit para pasqyrës
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:43 - 20/04/18 |
mapo.al

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri do të jetë i ftuar sonte në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan. Ish-ministri dhe deputeti i pavarur pritet të flasë rreth aktualitetit të ditës.Tahiri u rikthye në qendër të vëmendjes një ditë më parë në Parlament, ku shkoi për herë ta parë pas 6 muajve mungesë. Ai ishte regjistruar për të mbajtur fjalim, por nuk e bëri. Jashtë seancës plenare, ish-ministri tha për gazetarët se nuk foli pasi u largua opozita. Por, nuk ngurroi të bënte edhe deklarata të forta.
Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas