Aktualitet

Arjola Shehu: Si më hoqën papritur nga puna
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:45 - 12/02/20 |
mapo.al

Ditën e sotme në emisionin e mëngjesit në RTV ORA, ishte e ftuar prezantuesja Liesa Haxhiasllani, që ka treguar ekperiencën e saj në Top Channel. E ndërsa ka shprehur një lloj pakënaqësie për faktin që e kanë lajmëruar vetwm nw muajin korrik qw nuk do jetw me pjesw e Top-it, sezonin e ri televiziv që niste në shtator, Arjola Shehu moderatorja e emisionit ka bërë një deklaratë që ka tërhequr vëmendjen.


E ke provuar ndonjëherë të të thonë me 31 gusht, që nuk je më në punë, kur sezoni i ri fillonte në 4 shtator?!” ka thënë me ironi Arjola, teksa nga historiku i saj në ekran, na shtyn të besojme që i referohej eksperiencës në Klan Tv.


Por, ajo na ka lënë kuriozë të dimë nëse bëhet fjalë për emisionin “Kush vjen për drekë” në “Tv Klan” apo “Tek unë” në “InTV”.Si do të jetë e vërteta e kësaj deklarate?!


Arjola dhe Kelvi erdhën këtë sezon në “Ditë e re” në vendin e Dajana Shabanit dhe Besmir Metanit, të cilët ishin prezantuesit e emisionit deri sezonin e kaluar.Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas