Aktualitet

Arma në tokë dhe autori i arrestuar, si ndodhi grabitja e argjendarisë në Vlorë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:40 - 29/04/21 |
mapo.al

Gazeta Mapo, mëson të tjera detaje nga grabitja e një argjendarie në Vlorë. Siç shihet dhe në pamjet e siguruara nga Mapo, në tokë pranë argjendarisë gjendet një armë zjarri, me të cilën autori i grabitjes qëlloi pa shkaktuar të lënduar


Dyshohet se ka qenë një 18 vjeçar i cili ka grabitur një sasi të konsiderueshme bizhuterish në argjendari.Policia ka bërë të mundur arrestimin e 18-vjeçarit Martin Kapllanaj. Ky i fundit doli nga argjendaria me një çantë me bizhu në dorë dhe tentoi të largohej, por u kap nga blutë e qytetit.


LEXO EDHE: 

Të shtëna me armë zjarri pranë një argjendarie në Vlorë

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas