ShowBizz

Armend Rexhepagiqi me flokë të shkurtra, s’keni për ta njohur

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 11:12 - 25/08/19 |
mapo.al

Këngëtari dhe kantautori i njohur, Armend Rexhepagiqi, pas një mungese të gjatë në skenë dhe ekran, u rikthye dhe ka sjellë një sërë krijimtarie për këngëtaret e njohura shqiptare që janë kthyer në hite.
Ai prej vitesh ka ruajtur të njëjtën pamje dhe gjithmonë është shfaqur me flokët e gjata. Një pamje që jemi mësuar ta shikojmë që në fillim të karrierës së tij. Mirëpo, së fundmi është publikuar një foto e kantautorit me flokë të shkurtra.


Nuk dihet nëse këngëtari i ka prerë flokë shkurt apo kjo është një foto e vjetër, por të gjithë bien dakord që Amrendi duket tjetër njeri.


Etiketa:

Pas