ShowBizz

Armina Mevlani “kryqëzohet” nga ndjekësit: Të rrofshin lekët…

               Publikuar në : 11:02 - 19/07/19 |
mapo.al

Komentet denigruese ndaj Armina Mevlanit duket se nuk do ta njohin kurrë fundin. Një pjesë e ndjekësve e kanë kritikuar dhe ofenduar dje për një veshje të cilën ajo nuk ka ngurruar ta reklamojë në llogarinë personale në “Instagram”.


“Si e nxjerr tërë atë bark, kur e ke trupin aq keq? Më vjen keq që ta them se do të ndjekësh modën”– i ka shkruar një komentuese. “Ti je shumë sexy mi zemër, pse shëmtohesh me zor? Më fal, po skandal të rri ky kostumi”-i ka shkruar një tjetër. “Kjo sikur është e fryrë nga mesi e sipër”-ka vijuar një e tretë. “Bojallesh çobanllesh dukesh. Nuk ke stil fare, e vetmja gjo që ke atë p*** e ato pare”-ka komentuar dikush tjetër.

Etiketa: ,

Pas