ShowBizz

Armina Mevlani nxjerr fotot elegante, më e dobët se kurrë


               Publikuar në : 10:20 - 12/06/19 |
mapo.al

Armina Mevlani ka publikuar ditën e djeshme një album fotosh nga adoleshenca e saj. Por njëra prej fotove ka tërhequr më shumë vëmendjen. Bloggerja bukuroshe shfaqet elegante në këtë foto duke zbuluar se nuk ka qenë asnjëherë më e dobët se në atë foto. Ajo kishte veshur një fustan të kuq të ngushtë dhe me dekolte i cili e tregonte shumë sensuale.


<
>
armina armina1 armina2 armina3


Etiketa: ,

Pas