Aktualitet

Armina Mevlani poston foton dhe iu tregon ndjekësve mbi shtatzëninë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:49 - 04/02/21 |
mapo.al

Blogerja e njohur shqiptare, Armina Mevlani, është shumë aktive në rrjetet sociale me postimet ku herë pas here tregon për jetën e saj private dhe planet për të ardhmen.


Po ashtu ajo flet hapur edhe për lidhjen me Shkëlzen Berishën, fejesën dhe planet e saj.


Në të kaluarën Armina ka treguar se do të martohet sa më shpejt, sigurisht të bëjë edhe dasëm, ndërkohë që ka shprehur edhe dëshirën për të nisur një familje.Këtë të fundit ajo e ka konfirmuar sërish, me anë të një postimi në Instagram që ka bërë së fundmi, ku është pyetur nga njëri nga ndjekësit nëse do të mbetet shtatzënë vitin e ardhshëm.

Armina Mevlani poston foton dhe iu tregon ndjekësve për
Në fakt Mevlani thotë se i dashuron fëmijët dhe do që të bekohet me një, nëse do Zoti që këtë vit ose në tjetrin.1


Etiketa:

Pas