Aktualitet

Armina Mevlani tregon sekretin e linjave perfekte: ‘6 kg më pak këtë verë’


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:54 - 23/07/20 |
mapo.al

Armina Mevlani ka ndarë sekretin e saj me të gjitha ndjekëset që janë të interesuara të humbasin peshë, por që e kanë të pamundur të mbajnë dietë.


Në një postim në Instagram Stories, blogerja ka zbuluar se këtë vit është 6 kg më pak nga vera e kaluar dhe rrëfen si ia doli.


“6 kg më pak nga vera e kaluar. Sekreti është që s’kam mbajtur dietë, por s’kam konsumuar kalori dhe kam bërë kardio”, -shkruan ajo.


1
Etiketa:

Pas