ShowBizz

Armina vishet me të zeza, humb njeriun e dashur


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:26 - 08/04/18 |
mapo.al

Armina Mevlani ka ndarë më ndjekësit e saj lajmin e trishtë, i cili duket se e ka lënduar. Në një postim në Instagram ajo ka treguar se ka humbur gjyshen e saj.


E veshur me të zeza dhe me një fytyrë të trishtuar Armina ka shkruar: “U prehsh në paqe gjyshe! Sot një ditë e trishtë për të gjithë ne”.


Ky duhet të jetë një nga momentet më të vështira në jetën e Arminës.<
>
armina 1-343 Armina-Mevlani-Low-Res-No-edit-7459-e1489772828205 auto_armina41516661901
1Etiketa: , , ,

Pas