Aktualitet

“Arrest me burg” për babë e bir/ Avokati: E kanë mohuar krimin, vajza nuk iu vinte në shtëpi(VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:12 - 06/09/20 |
mapo.al

Është vendosur masa e sigurisë ‘Arrest në burg’ , nga Gjykata e Tiranës, për Faik e Shkëlzen Bucin, babë e bir që vranë 23-vjeçaren Eglantina Buci 8 vite më parë. Në seancën e zhvilluar sot, gjykata pasi ka dëgjuar palët, ka pranuar kërkesën e prokurorisë duke lënë në burg babë e bir.


Pas vendimit avokati mbrojtës tha se klientët e tij e kanë mohuar krimin dhe se Faik Buci mendon se e bija është prostituuar pasi nuk vinte në shtëpi.


“Ata nuk kanë jetuar normalisht. Babai mendon se mund të ketë ndodhur prostituim i vajzës sepse ata nuk bënin jetë normale. Vajza nuk vinte në shtëpi dhe ai mendon se mund të jetë prostitiuuar”, deklaroi avokati.1Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas