Aktualitet

Arrestimi i prokurorit – FNSH zbarkon në Sarandë, kontrolle në zyra e banesa


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:11 - 19/06/21 |
mapo.al

Zbardhen detaje të reja nga arrestimi i prokurorit të Sarandës, Sali Hasa


Mësohet se FNSH dhe oficerët e SPAK ndodhen aktualisht në Prokurorinë e Sarandës, ku po bëjnë kontrolle pas arrestimit të prokurorit.


Ky i fundit është vënë në pranga pas një hetimi nga SPAK, ku ka rezultuar se ishte i përfshirë në korrupsion.Ndërkohë, SPAK dhe FNSH po ushtrojnë kontrolle në zyrat e Prokurorisë së Sarandës, si dhe në banesa.
LEXO EDHE:Arrestohet për korrupsion prokurori Sali Hasa, në pranga dhe 5 të tjerë1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas