Aktualitet

Arrestohet autori i vrasjes në Tropojë, policia i gjen pistoletën në shtëpi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:48 - 04/09/21 |
mapo.al

Policia ka arrestuar autorin e vrasjes së Isat Goçajt në Çerem të Tropojës këtë pasdite.


Mësohet se pas arrestimit, Altin Ismailisufit iu sekuestrua në banesë arma e zjarrit tip pistoletë me të cilën ka kryer vrasjen.


Autori dhe viktima, bashkëfshatarë, dyshohet se kanë pasur konflikte të mëhershme pronësie.Fillimisht, autori dhe viktima janë konfliktuar me njëri-tjetrin sot, ndërsa sherri ka agravuar deri në përdorimin e armës nga Ismailisufi.Mësohet se ky i fundit është punonjësi i zjarrfikëses. Viktima ka mbetur i vdekur në vend nga plumbi.LEXO EDHE:

Dyshimet për konflikte pronësie, kush është autori i vrasjes në Tropojë (FOTO)

1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas