Aktualitet

Arrestohet gjatë një operacioni antidrogë efektivi i RENEA-s (EMRI)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:47 - 20/08/21 |
mapo.al

Një efektiv i Forcave Speciale RENEA ka rënë në prangat e policisë këtë mbrëmje.


Mësohet se efektivi Rael Luli është arrestuar nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesave.


Burime bëjnë me dije se Luli u prangos gjatë një operacioni antidrogë.Po ashtu mësohet se gjatë këtij operacioni janë arrestuar edhe 4 persona të tjerë.1
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas