Arrestohet i mituri, bashkëpunoi me Ibrahim Licin për vrasjen e Mustafës

Policia e Shkodrës zbardh dhe dokumenton ngjarjen e ndodhur një ditë më parë, ku u gjet i vrarë me armë zjarri 32-vjeçari Endri Mustafa. Policia ka shpallur në kërkim autorin kryesor të vrasjes, Ibrahim Licin, ndërsa ka arrestuar Ergys Maljan 15 vjeç dhe Edison Arizi 26 vjeç I mituri dyshohet se ka ndihmuar Licin në … Continue reading Arrestohet i mituri, bashkëpunoi me Ibrahim Licin për vrasjen e Mustafës