Arrestohet kryebashkiaku i Lushnjes, Fatos Tushe

Arrestohet nga Prokuroria kryebashkiaku i Lushnjes, Fatos Tushe. Forca të Ndërhyrjes së Shpejtë dhe të drejtorisë vendore, kanë mbërritur në zyrën e Tushes mëngjesin e sotëm, me urdhër të SPAK. Arrestime janë kryer edhe në Ndërmarrjen e Pasurive Publike të këtij qyteti, duke çuar në pranga edhe disa zyrtarë të tjerë. Mësohet se 11 zyrtarë … Continue reading Arrestohet kryebashkiaku i Lushnjes, Fatos Tushe