Arrestohet në Elbasan Florenc Çapja

Mes personave të arrestuar në Elbasan, është edhe një emër i njohur i familjes Çapja. Bëhet fjalë për Florenc Çapjan, i cili është arrestuar nga forcat RENEA mëngjesin e sotëm. Florenc Çapja dyshohet si i përfshirë në një vrasje dhe është vënë në pranga nga forca të shumta policie. Florenc Çapja është një emër i … Continue reading Arrestohet në Elbasan Florenc Çapja