Aktualitet

Ashley Graham, nënë për herë të parë (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:52 - 21/01/20 |
mapo.al

Me anë të një postimi në Instagram ka dhënë lajmin e bukur se është bërë nënë, modelja e njohur Ashley Graham. Ashley e cila numëron 10 milion ndjekës në Instagram dhe është kthyer në frymëzim për vajzat dhe gratë, e ka sjellë në jetë fëmijën të shtunën.


Mirëpo lajmin modelja vendosi ta ndajë ditën e hënë. “Të shtunën në orën 6, jetët tona ndryshuan përgjithmonë. Faleminderit të gjithëve për dashurinë dhe mbështetjen gjatë kësaj periudhe”, shkruajti Ashley.


<
>
Ashley Graham4 Ashley Graham3 Ashley Graham2 Ashley Graham1 Ashley Graham5 Ashley Graham9 Ashley Graham6 Ashley Graham12 Ashley Graham11 Ashley Graham10 Ashley Graham8 Ashley Graham7

Modelja është e martuar prej 9 vitesh me regjisorin Justin Ervin.

1


Etiketa:

Pas