ShowBizz

Ashlyn Singh shpalos asetet e saj…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:26 - 19/04/18 |
mapo.al

Ashlyn Singh është një modele amerikane me origjinë nga Oregoni, që më pas u transferua në Las Vegas, ndërsa aktualisht jeton në Cabo San Lucas në Meksikë.


Bukuroshja amerikanë është imazhi i shumë markave të njohura, veçanërisht të veshjeve intime, por edhe shumë kompanineve të tjera të njohura në Amerikë dhe jo vetëm.


Me një trup perfekt ajo shpesh zë hapësira të mëdha në faqet e revistave dhe padyshim edhe në rrjetet sociale. Në fakt ajo është edhe shumë e apasionuar edhe për golfin.


<
>
111 50-1 49-1 48-1 47-1 46 45-1 43 42 41-1 40-2 39-2 44-3 (2) 35-3 34-4 32-5 30-4 (1) 30-4 29-8 28-7 27-6 26-7 25-6 44-3 (1) 23-7 22-9 21-13 20-15 19-17 18-18 17-21 16-23 15-26 14-32 10-43 8-47 7-53 5-59 4-62 3-69 1-83 44-3 auto_dylgjeri1513341951Etiketa: , , , , , , , , ,

Pas