Astir/ U plagosën dy persona, kavot e ashensorit nuk ishin ndërruar asnjëherë

Zbardhen të tjera detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi në një prej pallateve të kompleksit ‘Fratari’ në Astir, ku u shkëput ashensori dhe për pasojë dy gra u plagosën. Aksidenti ndodhi pak pas mesnate, në orën 00:05. Nga verifikimet e kryera nga policia rezulton se banorët e pallatit të përfaqësuar nga administratori … Continue reading Astir/ U plagosën dy persona, kavot e ashensorit nuk ishin ndërruar asnjëherë