Auto

Aston Martin Vantage 2019

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:33 - 20/02/19 |
mapo.al

Ashtu si një gjuetar, gjithçka është përshtatur imtësisht për një qëllim të caktuar në Aston Martin e ri Vantage.Format skulpturore krijojnë një qëndrim si të një grabitqari atletik, e gatshme për në rrugë dhe me një dinamizmin të pandarë.


Dritat e pasme ndriçojnë plotësisht gjerësinë e prapme, të theksuara nga lëvizje elegante e bishtit. Kjo formë shpreh karakterin e egër të makinës, në atë që është vendosur të bëhet një simbol ikonë e performancës.
Një pozitë më e ulët e drejtimit të saj, sportive, krijon një përvojë më “intime”, duke e lidhur ngushtë shoferin me makinën.1Etiketa: ,

Pas