Aktualitet

“Ata në Dobraç ta shuajnë fisin!” – Si e kërcënonte Kozak Braçi, Fabio Dushkun


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:45 - 23/09/21 |
mapo.al

*KËRKOJMË NDJESË PË FJALORIN E PAPËRSHTATSHËM NË VIDEO*


Sot u rrëmbye nga disa të rinj Kozak Braçi i njohur si mbreti i ‘Instagramit’. Dyshohet se Braçi është rrëmbyer për porosi të Fabio Dushkut pasi ka zbritur nga një taksi në Allias, por pas dy orësh policia e gjeti.


Dy personat në fjalë (Braçi-Dushku) janë sharë e kërcënuar me njëri-tjetrin në rrjete sociale.Disa të rinj, dy prej tyre të identifikuar nga Policia, e mbajtën me forcë Kozakun në makinë sot ndërsa në video LIVE u futën me profilin e ‘viktimës’, Braçit.Kjo dyshohet të jetë lëvizja e Fabio Dushkut, pra porosi e tij, pasi vetë është i dënuar me burg.Në videot që qarkullojnë në rrjet, Braçi më herët e ka sharë e kërcënuar Fabio Dushkun.

Lexo edhe :  Bënin drift me makina dhe postonin video në Tik Tok, e pësojnë dy të rinjtë

Braçi i thotë Dushkut se mund t’ju thotë atyre në Dobraç, e t’ja shuajnë fisin, prandaj mos të mburret e mos të kruhet.

*Në minutën 02:19 Kozak kërcënon Fabio Dushkun me çunat e Dobraçit

LEXO EDHE:

Kozak Braçi rrëmbehet në Tiranë, dalin pamjet kur e godasin në makinë

203


Etiketa: , , ,

Pas