Aktualitet

Atdheu del hapur: Nëna ime do Bora Zemanin për nuse


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:50 - 06/08/21 |
mapo.al

Atdhe Xharavina së fundmi ishte i ftuar në emisionin “Te shoqja” ku zbuloi më shumë të reja nga jeta private.


Ai tregoi se është në tentativ për tu lidhur dhe për sa i përket marrëdhënies me konkurrentet jo me të gjithë shkon mirë megjithatë uron që ti shikojë sa më lart.


Gjatë intervistës, Atdheu u pyet se cila vajzë nga “Përputhen” i ka mbetur merak nënës së tij që ta marrë për nuse. Ai u vendos në siklet dhe tha se nuk është një ndër konkurrentet, duke lënë të kuptohet se bëhet fjalë për Bora Zemanin.<
>
Atdheu e Bora Atdheu1 Atdheu e Bora1 bora-zemani-andi-artani-3 bora-zemani4 bora-zemani-1-780x439 bora zemani bora zemani

 “Është dikush po nuk mundem t’ia them emrin. Nuk është prej konkurrenteve”, u shpreh Atdheu teksa kërkon ujë sepse situata u bë e nxehtë.

Lexo edhe :  Atdheu bën deklaratën e papritur për Bora Zemanin (FOTO)


Kujtojmë se Bora dhe Atdheu janë përfolur për një afrimitet mes tyre dhe sipas zërave të fundi Atdheu ishte një nga shkaqet e xhelozisë mes dyshes Donald-Bora. Mbetet për tu parë se çfarë po ndodh mes tyre.

3


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas