Atentati dje në Krujë, objektiv ishte Durim Bami, ndodhej në makinë me të plagosurin

“I forti” i Krujës, Durim Bami dyshohet të ketë qenë objektiv i atentatit pasditen e djeshme në Tapizë të Krujës, ku mbeti i plagosur Ervin Kodra. Të dy kushërinj me njëri-tjetrin, Bami dhe Kodra po udhëtonin me makinë kur ndaj tyre u qëllua me breshëri kallashnikovi. I plagosur mbeti Ervin Kodra, ndërsa Durim Bami arriti … Continue reading Atentati dje në Krujë, objektiv ishte Durim Bami, ndodhej në makinë me të plagosurin