Aktualitet

Atentati me një të vrarë, Ardi Veliu niset drejt Elbasanit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:40 - 13/12/19 |
mapo.al

Pas atentatit që u regjistrua mbrëmjen e sotme në një fshat të Peqinit, ku një 26-vjeçar u vra dhe një tjetër u plagos, drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu, është nisur me urgjencë drejt Elbasanit.


Burime për mediat raportojnë se Veliu po zhvillon një takim me drejtuesit e policisë së këtij qarku, për t’u informuar në lidhje me ngjarjen në fjalë.


Lexo edhe: Vrasja e 26-vjeçarit, Policia: Të rinjtë ishin në makinë, si ndodhi
Lexo edhe: Vrasja në Peqin, në të njejtin vend u vra kushëriri i 26-vjeçarit
Etiketa: , ,

Pas