Aktualitet

Atentati ndaj Ndojës/ Zbulohet emri i personit që po kërkon policia


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:14 - 07/11/19 |
ro ot

Një operacion i gjerë policor po zhvillohet këtë mbrëmje nga policia për kapjen e një personi që dyshohet për atentatin ndaj prokurorit. Mësohet se policia po kryen kontrolle të shumta në qytetet e Vlorës dhe të Lushnjës, ku dyshohet se fshihet një prej autorëve të ngjarjes së rëndë.
Burimet thane se po kërkohet për Julian Sulon, i njohur ndryshe me nofkën “Juli i Pashakos”.

 


Lexo edhe:
Atentati ndaj prokurorit, Forcat Speciale zbarkojnë në Lushnjë1


Etiketa: , , , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas