Atentati ndaj prokurorit, FNSH blindon Spitalin e Traumës

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur këtë të premte te mbikalimi i Shkozetit, ku si pasojë është plagosur prokurori i Durrësit, Arjan Ndoja. Ky i fundit dhe Landi Muharremi, ndodhen në spitalin e Durrësit jashtë rrezikut për jetën. Një prej të plagosurve është dërguar në Spitalin e Traumës në Tiranën dhe bëhet fjalë për … Continue reading Atentati ndaj prokurorit, FNSH blindon Spitalin e Traumës