Zbulohen prova të reja nga atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja

DURRËS – Grupi hetimor ka zbuluar prova të tjera të vlefshme që mund të çojnë drejt identifikimit të personave që sulmuan me armë prokurorin Arjan Ndoja, Pëllumb Muharremin të njohur me nofkën “Rrumi” dhe shoferi Andi Malokun. Nga burime hetimore, ka mësuar se në automjetin tip “Mercedes-Benz E Class 280” janë gjetur shenja gishtash dhe … Continue reading Zbulohen prova të reja nga atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja