Rama sulmon prokurorin edhe pas atentatit: Do t’i nxjerrim ujin e zi

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në rrjetet sociale pasi policia arrestoi Redjan Rrajën, si një nga autorët e dyshuar të atentatit të Durrësit (1 nëntor) ku mbeti i plagosur prokurori Arjan Ndoja, shoferi Andi Maloku dhe Pëllumb Muharremi. Rama vijon me të njëjtat akuza ndaj prokurorit, njësoj si para atentatit, duke e quajtur të korruptuar … Continue reading Rama sulmon prokurorin edhe pas atentatit: Do t’i nxjerrim ujin e zi