Atentati në Laç/ E shkuara e Bujar Likës, nga lidhja me Ervis Martinajn tek lokali në ish-Bllok

Zbardhen të tjera detaje në lidhje me atentatin e ndodhur në orën 22:17 të së shtunës, në ambientet e jashtme të një hoteli në autostradën Mamurras-Lezhë. Nga atentati mbetën të vdekur, biznesmeni Bujar Lika dhe Paulin Gjergji i cili (ndërroi jetë sot në spital) si dhe u plagos 21-vjecari Kreshnik Tusha. Ky i fundit, dyshohet … Continue reading Atentati në Laç/ E shkuara e Bujar Likës, nga lidhja me Ervis Martinajn tek lokali në ish-Bllok