Aktualitet

“Audi” del nga rruga në Cërrik, humb jetën 33-vjeçari


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:03 - 11/07/21 |
mapo.al

Një aksident i rëndë është regjistruar gjatë natës në Elbasan, ku një person ka humbur jetën.


Ngjarja ndodhi Më rreth orës 01:45, në aksin rrugor Gostimë-Mollas, në fshatin Lumas.


Burime zyrtare nga policia bënë me dije se mjeti tip “Audi”, me drejtues shtetasin R.H., 33 vjeç, ka humbur kontrollin e drejtimit të mjetit dhe ka dalë nga rruga.Si pasojë e aksidentit ka nderuar jetë drejtuesi i automjetit R.H., dhe është plagosur pasagjeri E.Q., 29 vjeç, banues në fshatin Floq, Cërrik i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.1


Etiketa: , ,

Pas