Aktualitet

Aurela Basha kujton përvjetorin e dasmës me një foto të veçantë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:41 - 08/05/21 |
mapo.al

Aurela Basha ka kujtuar sot me një foto të veçantë përvjetorin e martesës me liderin e PD-së 16 vite më parë.


Për të kujtuar ditën e paharruar, gruaja e kryedemokratit ka nxjerrë nga arkiva një foto të vjetër të ditës së tyre të dasmës të shkrepur në Dhërmi në një atmosferë romantike.


Vitin e fundit bashkëshortja e Lulzim Bashës ka qenë mjaft aktive me postime në rrjetet sociale. Çifti Basha ka dy vajza, Dafinën dhe Viktorian.16Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas