ShowBizz

Aurela Gaçe tregon si e çau gardhin me policë në ‘Arena Kombëtare’


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:13 - 19/11/19 |
mapo.al

Artistja e dashur për publikun shqiptar, Aurela Gaçe, performoi mbrëmjen e së dielës në ceremoninë e inagurimit të stadiumit ‘Arena Kombëtare’.


Dje ajo ka ndarë në profilin e saj në ‘Instagram’ emocionet e veçanta që ka ndjerë teksa vraponte dhe këndonte njëherazi në fushën e gjelbër.


Postimi“E megjithëse aty ishte gardh more gardh me polici, unë, një tifoze e çmendur ,e çava gardhin e vrapoja që të mos me kapnin 😅. Eh,…. unë kujtova në fakt se isha më e shpejtë se policia, por ata s’më paskan parë fare🤣 😅😋💃💃💃💃 .


Herë tjetër, i lutem trajnerit te me fusë ne lojë se kam rezistence për 90minuta 💪😅….. Isha e lumtur që ndodhesha mes jush… E lumtur me zërin tuaj që buçiste me këngën aq te dashur e kaq domethënëse për të gjithë ne, Shqiptarinë 🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰”.Etiketa: , ,

Pas