ShowBizz

Aurela Hoxha bën bashkë VIP-at shqiptar në Spanjë, ja të ftuarit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:03 - 03/08/19 |
mapo.al

Aurela Hoxha ka mbledhur VIP-at shqiptar në Spanjë për të prezantuar linjën e saj të re të rrobabanjove. Oriola Marashi, Elena Lika, Dorina Gegiçi e shumë modele të njohura sfiluan ndërsa të ftuar ishin edhe shumë personazhe të tjerë të njohur.Mes tyre e ftuara speciale ishte Bleona Qereti e cila ka publikuar në Instagram një video ku shfaqet shumë elegante me një fustan të zi dhe shkruan se shoqërohej nga Alban Ramosaj.https://www.instagram.com/p/B0rLwd9noDY/?utm_source=ig_web_copy_linkEdhe motra e Albanit, Beatrix ishte gjithashtu e ftuar dhe publikoi disa pamje nga sfilata.Xing.al

1


Etiketa: , ,

Pas