Aktualitet

Aurela Hoxha i rrëfehet Ori Nebijajt, nga planet e dasmës tek jeta në Spanjë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:14 - 17/08/20 |
mapo.al

Aurela Hoxha mbetet një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it. Me mbi 1 milion followers në Instagram, vajza seksi është shkëputur për një periudhë kohe nga Shqipëria duke jetuar në Spanjë… jo vetëm por me partnerin e saj.


Në një intervistë për “Pushime On Top”, Aurela i ka treguar moderatores, Ori Nebijaj detaje nga romanca e saj të cilën ajo e mban larg medias dhe rrjeteve sociale.


“Kudo që të jemi do ishim bashkë, por jemi atje sepse unë kam punën në Spanjë, ndaj kemi zgjedhur këtë vend për të jetuar”, ka thënë Aurela.Por a do ta shohim Aurelën me fustan të bardhë së shpejti?
Jam pak e çuditshme, ndonjëherë dua një dasmë private në plazh, ndërsa ndonjëhere dua një dasmë shumë të madhe tradicionale këtu në Shqipëri. Kur ta vendosim le ta zgjedhë partneri, unë jam një vajzë e bindur, ka thënë Aurela.E pyetur nëse ka në plan të bëhet mami, bukuroshja seksi ka thënë se, “ disa gjëra i di zoti. Sigurisht që njerëzit planifikojnë por sidomos për këtë gjë, që është shumë e veçantë mendoj se ka një forcë më të madhe se ne që e ka planifikuar. Se di por është i mirëseardhur kurdo që vijë. Nuk e shoh as të largët as të afërt”, ka përfunduar rrëfimin e saj, Aurela Hoxha.

 

1


Etiketa: ,

Pas