ShowBiz

Aurela Hoxha, si një ëngjëll i vërtetë! (Foto)


               Publikuar në : 16:58 - 15/03/19 |
mapo.al

Modelja Aurela Hoxha është tejet e komentuar, kryesisht për shkak të formave të saj fizike. Së fundmi, ajo ka publikuar në “Instagram” fotografi mjaft provokuese, ku shihet teksa pozon me të brendshme të bardha dhe krahë engjëlli. Këto të fundit të bëjnë të mendosh se seti fotografik është krijuar duke patur parasysh ëngjëjt e Victoria’s Secrets.


Aurela është vendosur ditët e fundit në qendër të vëmendjes edhe për lidhjen e saj të dashurisë me biznesmenin që u identifikua si djali mirditor me emrin Alban, me të cilin po shijon jetën luksoze në Spanjë.

<
>
54278635_388328051961760_1308127234543845376_n 53897041_317619538958459_8579939571742015488_n

 


Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas