Aktualitet

Aurela i kthehet ndjekësit, i kujton betejat e fituara nga Basha


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:45 - 14/02/21 |
mapo.al

Bashkëshortja e Lulzim Bashës, Aurela, ka replikuar me një ndjekës të sajin në Isntagram, i cili e ka pyetur se si ndjehet ajo në krah të dikujt që s’ka fituar kurrë asnjë betejë politike.


Aurela, i ka kujtuar komentuesit, se Basha ka fituar shumë beteja, dhe ka bërë opozitë shumë të fortë, edhe duke i pasur të gjithë kundër.


Fitorja me Arben Ahmetajn në 2005, me Edi Ramën në 2011, në Elbasan në 2009, apo fitorja e disa betejave, si ajo e dekriminalizimit, janë disa nga rastet që sjell Aurela.  1


Etiketa: , , ,

Pas