ShowBizz

Aurela s’heq dorë nga operacionet plastike. Ja ndryshimi drastik


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:26 - 28/07/19 |
mapo.al

Aurela Hoxha, e cila është përfolur shpesh për operacione plastike, duket se nuk ka ndërmend të heqë dorë prej tyre. Në fotografitë e fundit të postuara në “Instagram”, Aurela duket e tjetërsuar: me flokë bjondë dhe mollëza më të holluara.


Siç duket, modelja është mërzitur me pamjen e saj dhe ka vendosur të bëjë sërish ndryshime në look. Risjellim në vëmendje se Aurela është komentuar nga hera për heqje brinjësh, bërje buzësh dhe mollëzash.


<
>
hoxhas2 hoxha aure1 aur
1

Etiketa:

Pas