E rëndë në Elbasan, gruaja bie nga autobusi dhe humb jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Elbasan. Në momentin që një autobus udhëtarësh, në të cilin ndodheshin 15 persona, pësoi defekt në Tregan të Elbasanit, një pasagjere ka rënë prej tij në rrethana të paqarta. Si pasojë e plagëve të marra, pasagjerja është transportuar me urgjencë në spitalin Kirurgjik të Elbasanit, … Continue reading E rëndë në Elbasan, gruaja bie nga autobusi dhe humb jetën