Aktualitet

Automjeti del nga rruga dhe përmbyset në aksin Ksamil-Sarandë














Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:29 - 23/07/21 |
mapo.al

Një automjet ka dalë nga rruga dhe për pasojë është përmbysur. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Ksamil-Sarandë.






Mësohet se drejtuesi i automjetit “Ford Fiesta” ka qenë duke lëvizur me shpejtësi.


Si pasojë e aksidentit janë regjistruar dëme të konsiderueshme materiale, por fatmirësisht nuk ka raportime për të lënduar.







Ndërkohë policia e cila mbërriti në vendin e ngjarjes konstatoi se ngjarja ka ndodhur për shkak të shpejtësisë.



Policia Rrugore ka marrë masa për tejkalim shpejtësive për shoferin me inicialet E.H.



1


Etiketa: ,

Pas