Aktualitet

Automjeti përplas motorin, humb jetën 75-vjeçari në Elbasan


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:18 - 31/05/21 |
mapo.al

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen është regjistruar mesditën e sotme në Elbasan


Mësohet se në aksin Elbasan-Cërrik makina ka përplasur një 75-vjeçar.


Saktësisht aksidenti ka ndodhur në fshatin Gjergjan.Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e aksidentit. 1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas