Aktualitet

Ava Max publikon klipin e ri ‘Kings and Queens’

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:34 - 27/03/20 |
mapo.al

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Ava Max ka publikuar klipin e këngës ‘Kings and Queens’.


Para pak javësh Ava Max këngën e lëshoi vetëm në versionin audio, ndërkohë sot publikoi dhe klipin i cili përmbante skena të veçanta dhe atraktive.


Ava është shumë aktive me projekte muzikore dhe koncerte po ashtu, por si kolegët e saj edhe ajo ka shtyrë këtë axhendë për shkak të pandemisë.

See the source image


Etiketa: ,

Pas