KMR

Avioni ‘çmend’ rrjetin: Duket sikur ka frenuar në ajër


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:23 - 07/11/18 |
mapo.al

Kjo video e çuditshme duket sikur tregon një avion pasagjerësh që ka ndaluar në mes të fluturimit mbi një autostradë në Rusi.


Shoferët kanë mbetur të befasuar kur kanë parë një skenë të tillë mbi Moskë. Klipi është realizuar pranë aeroportit Vnukovo.


Avioni duket sikur ka mbetur pezull. Iluzioni ka shkaktuar shumë debat online.Ekspertët thonë se erërat e forta dhe shpejtësia e ulët e avionit bëjnë që të duket sikur nuk po fluturon.

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas