ShowBizz

Baba për herë të tretë, Kastro Zizo zbulon gjininë e fëmijës

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:01 - 10/11/19 |
mapo.al

Kastro Zizo bëri me dije të dielën e shkuar, gjatë prezantimit të këngës pjesëmarrëse në festivalin “Kënga Magjike’, se do të bëhej baba për herë të tretë.Ndërsa mbrëmjen e djeshme, Kastro zbuloi në emisionin e tij “Late Night Show” gjininë e fëmijës. Gjatë bashkëbisedimit me gazetaren Genta Hodo, Kastro u shpreh i lumtur: Mora vesh dje që e kam çun.


Risjellim në vëmendje se Kastro Zizo ka ndërkohë një djalë dhe një vajzë.
Lexo edhe:Kastro Zizo, së shpejti baba për herë të tretë


1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas