Babai i Andi Malokut: Nëse SPAK nuk arreston autorin tjetër, bëj vetëgjyqësi, si i sigurova pamjet

Pak muaj pas atentatit ndaj prokurorit Arjan Ndoji, ku mbeti i vrarë shoferi i tij Andi Maloku, babai i këtij të fundit kërkon drejtësi. Babai i Malokut i ka bërë thirrje SPAK që të hetojë dhe t’i sqarojë se pse iu vra djali. “Im bir 2 muaj pune si shofer i prokurorit Ndoj. Prokuroria ka … Continue reading Babai i Andi Malokut: Nëse SPAK nuk arreston autorin tjetër, bëj vetëgjyqësi, si i sigurova pamjet