KMR

Babai i zemëruar publikon videon e vajzës dy vjeçe duke pirë alkool

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:04 - 13/04/18 |
mapo.al

Një fëmijë është filmuar duke konsumuar alkool, ndërsa pamjet janë transmetuar në internet nga dikush që pretendon të jetë baba i zemëruar.


Videoja shqetësuese tregon vajzën, që besohet të jetë dy vjeçe, e ulur pranë një gruaje duke konsumuar birrë.


Policia sot kërkoi personin që ka postuar videon për t’u lidhur me ta.


Ajo u postua në internet të martën në mbrëmje dhe tregon një foshnjë me kokën e saj të kthyer prapa duke konsumuar pijen.


Muzika po luan në sfond dhe nëna me krahët e saj, inkurajon fëmijët të bëjë të njëjtën gjë.

Duke injoruar kërkesat e nënës, vajza vendos të marrë një gllënjkë tjetër para se nëna e saj ta kapë për krahu dhe të ndalë xhirimet.

Burri tha se gruaja është ‘gabimi më i madh’ i jetës së tij dhe se videoja ishte treguar për shërbimet sociale.

 


Etiketa: , , , , , , , ,

Pas