Kryesore

Babalja rrëfen: Deri në vdekje i qëndroj versionit, zëri në audio-përgjim është i Agron XhafajtBëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:28 - 15/10/18 |
mapo.al

Albert Veliu ka rrëfyer sot çfarë ndodhi me atë pas publikimit të audiopërgjimit të tij me Agron Xhafajn, vëllain e ministrit të Brendshim Fatmir Xhafaj.


Sipas Babales, pas publikimit të përgjimit, “jam kërcënuar, marrë peng dhe joshur me mijëra euro. Deri në vdekje i qëndroj versionit se zëri në audio-përgjim është i Agron Xhafajt”, deklaroi midis të tjerave Babale, për emisionin “Open”.Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas