Aktualitet

‘Babalja’/ U kërkua burg për të, Salianji: Askush nuk më ndal dot!
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:42 - 10/12/19 |
mapo.al

Ish-deputeti i PD-së Ervin Salianji, nëpërmjet një statusi në “Facebook” ka reaguar pas gjyqit të mbajtur sot për rastin e njohur si “Babalja”, ku Prokuroria kërkoi dënimin e tij me 1.6 vite burg.


Salianji shprehet se askush nuk e ndal dot në këtë betejë, teksa shton se lufta pa kompromis për të vërtetën vazhdon.


Postimi i plotëAskush nuk më ndal dot!
Lufta pa kompromis për të vërtetën dhe të drejtën përherë triumfon siç ndodhi dhe në këtë rast me largimin e ish Ministrit të Brendshëm Xhafaj, burgosjen e nje trafikanti Xhafaj dhe largimin nga vetingu të tre prokurorëve Osmani, Kulluri, Bajrami dhe dy gjyqtarëve të krimeve te renda Baku dhe Përnoca qe mbajtën në këmbë këtë farsë që pamë sot!


Hilet, tradhëtitë, pabesitë dhe joshjet me para, pushtet apo kalim vetingu janë shumë të përkohshme.


Beteja të tjera na presin


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas