Aktualitet

Babë e bijë vdesin brenda 24 orësh nga koronavirusi

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:59 - 28/03/20 |
mapo.al

Koronavirusi shënoi një tragjedi brenda një familje në Londër. Sudhir Sharma, që punonte në terminalin 3 të aeroportit më të madh në vend, humbi jetën të mërkurën nga koronavirusi.


Vetëm 24 orë kaluan nga vdekja e 61-vjeçarit dhe mësohet se edhe e bija ka humbur jetën. Pooja ishte farmaciste dhe ishte vetëm 33 vjeç.


Ai mësohet se kishte probleme të tjera shëndetësore dhe kishte marrë leje nga puna. Kurse vajza ishte vendosur në trajtim për koronavirusin prej tre ditësh.
Etiketa: ,

Pas