ShowBizz

‘Baby G’ pozon nudo, i përshëndet të gjithë pasi arriti 400 mijë ndjekës në Instagram…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:19 - 26/01/19 |
mapo.al

Gordana Kingji, e njohur ndryshe me emrin e artit ‘Baby G’, është një ndër këngëtaret më të komentuara në rrjete sociale. Mori shumë famë më këngën e saj ‘Monster’, të cilën e kishte bashkëpunim me reperin nga Kosova Getinjo.


Shpeshherë Baby G ka postuar foto provokuese në Instagram, por këtë herë ajo ka pozuar nudo, ku shihet brenda një hoteli me pamje nga kulla Eiffel.


Së fundmi ajo ka arritur 400 mijë ndjekës në Instagram dhe sigurisht kjo gjë e ka lumturuar atë pa masë.


Dhe për ti përshëndetur ndjekësit ajo shprehet se i do të gjithë. “400K, ju dua të gjithëve”, ka shkruar artistja./gazetamapo.al/


 

View this post on Instagram

 

#400k love you all

A post shared by BabyG (@babygee) on

<
>
baby g BabyGee1-1200x630 babyyy_1491214012-8691825 baby-g baby-g_1487675437-6408320-650x358-1 babygee_19984749_325711907880442_1170864366141046784_n-e1513495561940-780x439 baby-gg-400x381 auto_baby11522519325


Etiketa: , , , ,

Pas